• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CCR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CCR. Jeżeli chcesz otworzyć plik CCR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CCR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HealthFrame ASTM Continuity Of Care Record Format ASTM

Co to jest plik CCR?

Ujednolicony format medyczny umożliwiający łatwe przenoszenie danych pacjenta z jednego miejsca na inny. Opracowany przez Amerykańskie Stowarzyszenie Badań i Materiałów (ASTM).

Jak otworzyć plik CCR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CCR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CCR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CCR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CCR

Inne problemy z plikiem CCR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CCR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CCR:

  • plik CCR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CCR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CCR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić