• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CAV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CAV. Jeżeli chcesz otworzyć plik CAV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CAV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Comodo Virus Definitions Format Comodo Group

Co to jest plik CAV?

Plik używany przez Comodo Internet Security, darmowy program antywirusowy używany do ochrony komputerów przed złośliwym oprogramowaniem. Zawiera podpisy, które są używane do rozpoznawania wirusów. Służy do aktualizowania definicji wirusów po wykryciu nowych wirusów.

Pliki CAV zwykle mają nazwę basees.Cav i znajdują się w następującym katalogu instalacyjnym: COMODOCOMODO Internet Securityscanners

Jak otworzyć plik CAV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CAV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CAV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CAV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CAV

Inne problemy z plikiem CAV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CAV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CAV:

  • plik CAV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CAV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CAV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik