• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CASE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CASE. Jeżeli chcesz otworzyć plik CASE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CASE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SlipCover For Mac Template Format Bohemian Coding

Co to jest plik CASE?

Plik używany przez SlipCover, program służący do tworzenia okładek dla cyfrowych plików multimedialnych. Przechowuje projekt do pokrywy obudowy dysku. Może być używany do odtwarzania muzyki w iTunes, tytułów gier, grafiki Blu-ray i DVD oraz niestandardowych spraw.

Jeśli pojawi się plik CASE, kliknij go dwukrotnie, aby go zainstalować. Gdy następnym razem otworzysz SlipCover, w oknie głównym aplikacji zostanie wyświetlona pokrywa sprawy z listy rozwijanej.

SlipCover zawiera kilka przykładowych szablonów z instalacją. Można jednak tworzyć własne szablony, korzystając z prostego formularza opakowania, określonego na stronie internetowej SlipCover.

SlipCover został przerwany.

Jak otworzyć plik CASE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CASE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CASE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CASE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CASE

Inne problemy z plikiem CASE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CASE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CASE:

  • plik CASE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CASE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CASE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik