• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CAR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CAR. Jeżeli chcesz otworzyć plik CAR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CAR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Biosym Chemical Modeller Input Format N/A

Co to jest plik CAR?

Plik danych używany przez program Car Explorer, program przeznaczony do wyświetlania informacji o różnych modelach samochodowych. Zapisano w formacie eXtensible Car Description (XCD), standardowej specyfikacji do przechowywania danych samochodowych. Zawiera informacje, takie jak marka i model, rok, cena, wymiary fizyczne i podobne obrazy.

Zgodnie z projektem pliki CAR przechowują informacje o wszystkich modelach dla jednej marki (lub firmy) z jednego roku. Pliki samochodów są często rozpowszechniane w zbiorach lub archiwum zawierające wiele plików CAR w formacie skompresowanym.

Aplikacja Car Explorer nie jest już dostępna.

Jak otworzyć plik CAR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CAR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CAR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CAR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CAR

Inne problemy z plikiem CAR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CAR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CAR:

  • plik CAR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CAR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CAR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik