• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CAMV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CAMV. Jeżeli chcesz otworzyć plik CAMV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CAMV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Camtasia Screencast Video Format TechSmith

Co to jest plik CAMV?

Plik wideo eksportowany przez program Camtasia Studio, program służący do tworzenia odcinków ekranu. Zapisuje obraz, który został wyeksportowany do odtwarzania w sieci Web przy użyciu programu RealPlayer. Można go odtworzyć, jeśli jest zainstalowany dodatek Camtasia RealPlayer.

Program Camtasia Studio nie używa już formatu CAMV do eksportowania wideo. Zamiast tego używa plików .MP4 i Flash dla sieci Web.

Jak otworzyć plik CAMV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CAMV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CAMV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CAMV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CAMV

Inne problemy z plikiem CAMV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CAMV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CAMV:

  • plik CAMV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CAMV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CAMV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik