• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CAMPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CAMPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik CAMPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CAMPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Camtasia Studio Project Format TechSmith

Co to jest plik CAMPROJ?

Plik projektu stworzony przez Camtasia, nagrywanie ekranu i program do edycji wideo. Zapisane przy użyciu formatowania XML i zawiera odniesienia do plików audio i wideo, jak również ustawienia edycji wideo, efektów i osi czasu. Często używany do zapisywania samouczek wideo oprogramowania i innych demonstracji.

Pliki CAMPROJ można eksportować do pakietów .ZIP, które przechowują wszystkie dane projektu w jednym pliku. Mogą być eksportowane do popularnych formatów wideo, takich jak .AVI, .MP4 i .M4V.

Podczas gdy wersja Camtasia (Camtasia Studio) w systemie Windows używa rozszerzenia CAMPROJ, wersja Mac, zwana Camtasia for Mac, używa rozszerzenia .CMPROJ. Formaty plików nie są możliwe do przenoszenia między platformami Windows i Mac.

Jak otworzyć plik CAMPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CAMPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CAMPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CAMPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CAMPROJ

Inne problemy z plikiem CAMPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CAMPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CAMPROJ:

  • plik CAMPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CAMPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CAMPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik