• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CA. Jeżeli chcesz otworzyć plik CA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Telnet Server Initial Cache Data Format N/A

Co to jest plik CA?

Zapisuje informacje używane do nawiązywania połączeń telnetowych. Zazwyczaj znalezione na platformach Unix / Linux, które zawierają interfejs terminala.

Plik " named.Ca " zawiera listę głównych serwerów DNS na świecie.

Jak otworzyć plik CA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CA

Inne problemy z plikiem CA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CA:

  • plik CA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik