• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BZW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BZW. Jeżeli chcesz otworzyć plik BZW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BZW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BZFlag Map Format BZFlag.org

Co to jest plik BZW?

Plik światowy używany przez BZFlag, gra wieloosobowa 3D dla początkujących. Zawiera świat lub świat gier, który definiuje obiekty 3D w prostym tekście. Obsługuje grunty, wodę, siatki i kształty 3D, takie jak pudełka, stożki i kulki. Może być również używany do definiowania elementów gry, w tym teleportów i broni.

Pliki BZW są używane do definiowania własnych nowych map. Są ładowane przez aplikację serwerową BZFlag podczas uruchamiania i rozprowadzane na graczy klienckich, gdy dołączyć do gry. Mogą być ładowane przy użyciu opcji wiersza polecenia "-world" na serwerze BZFlag.

BZFlag, czyli skrót "Battle Zone capture the Flag", jest programem open source, który jest obsługiwany na platformach Mac, Windows i Unix. Wykorzystuje technologię OpenGL.

Jak otworzyć plik BZW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BZW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BZW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BZW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BZW

Inne problemy z plikiem BZW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BZW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BZW:

  • plik BZW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BZW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BZW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik