• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BXL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BXL. Jeżeli chcesz otworzyć plik BXL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BXL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Accelerated Designs PCB Library Format Accelerated Designs

Co to jest plik BXL?

Elektroniczny plik danych utworzony w formacie BXL w formacie przyspieszonym (nazywany formatem bazy danych Xlator). Może wskazywać zarówno ślady PCB, jak i schematy. Służy do dystrybucji informacji PCB w neutralnym formacie dostawcy.

Pliki BXL mogą być otwierane przez czytnik Ultra Librarian Reader, a następnie konwertowane na wiele innych formatów elektroniki do użycia w różnych narzędziach CAD. Dostawcy używają formatu BXL, dzięki czemu dane PCB mogą być dostępne w innych formatach bez konieczności konwersji.

Jak otworzyć plik BXL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BXL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BXL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BXL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BXL

Inne problemy z plikiem BXL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BXL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BXL:

  • plik BXL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BXL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BXL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik