• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BVH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BVH. Jeżeli chcesz otworzyć plik BVH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BVH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Biovision Hierarchy Animation Format Biovision

Co to jest plik BVH?

Plik ASCII, który zawiera dane przechwytywania ruchu dla znaków trójwymiarowych. Wykorzystywane przez studio znaków 3ds Max i inne programy animacji 3D służące do importowania danych wspólnego obrotu. Opracowany przez Biovision jako standardowy format zapisu danych o biped character.

Pliki BVH są również używane do przechowywania danych animacyjnych dla postaci w Second Life i różnych grach wideo 3D.

Jak otworzyć plik BVH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BVH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BVH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BVH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BVH

Inne problemy z plikiem BVH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BVH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BVH:

  • plik BVH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BVH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BVH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik