• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BUP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BUP. Jeżeli chcesz otworzyć plik BUP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BUP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Backup Of DVD Info Format N/A

Co to jest plik BUP?

Plik BUP to kopia zapasowa pliku .IFO z dysku DVD. Przechowywa informacje na temat zawartości płyty DVD i można ją uzyskać, jeśli nie można odczytać pliku VIDEO_TS.IFO. Pliki BUP nie są szyfrowane.

Pliki BUP są użyteczne w przypadku, gdy plik IFO jest uszkodzony. Użytkownicy mogą następnie przywrócić plik na dysku DVD.

Jak otworzyć plik BUP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BUP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BUP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BUP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BUP

Inne problemy z plikiem BUP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BUP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BUP:

  • plik BUP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BUP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BUP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik