• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BUNDLE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BUNDLE. Jeżeli chcesz otworzyć plik BUNDLE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BUNDLE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mac OS X Application Extension Apple

Co to jest plik BUNDLE?

Archiwum danych z kompresją zlib. Używane przez aplikacje i gry komputerowe, takie jak Burnout Paradise i Need For Speed: Most Wanted - tytuły gier wyścigowych. Zawiera strumienie audio i efekty dźwiękowe, takie jak silniki i dźwięki syren. Zawiera tekstury i modele obiektów.

Jak otworzyć plik BUNDLE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BUNDLE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BUNDLE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BUNDLE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BUNDLE

Inne problemy z plikiem BUNDLE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BUNDLE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BUNDLE:

  • plik BUNDLE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BUNDLE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BUNDLE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik