• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BTW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BTW. Jeżeli chcesz otworzyć plik BTW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BTW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BarTender Barcode Label Format Seagull Scientific

Co to jest plik BTW?

Etykieta kodów kreskowych utworzona za pomocą programu BarTender, profesjonalnego programu do tworzenia kodów kreskowych. Mogą zawierać kody kreskowe, tekst i grafikę, które można łączyć w niestandardowy układ. Może być również używany do kodowania znaczników RFID.

Jak otworzyć plik BTW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BTW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BTW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BTW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BTW

Inne problemy z plikiem BTW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BTW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BTW:

  • plik BTW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BTW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BTW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik