• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BTR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BTR. Jeżeli chcesz otworzyć plik BTR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BTR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Btrieve Database Format Pervasive Software

Co to jest plik BTR?

Plik bazy danych stworzony przez Btrieve, transakcyjny program bazy danych przeznaczony do szybkości. Zawiera kolekcję zapisów przechowywanych w formacie bazy danych Btrieve. Służy do przechowywania i pobierania danych oraz generowania raportów.

Pliki BTR zazwyczaj zawierają powiązany zbiór plików definicji danych DDF opisujących strukturę bazy danych.

Jak otworzyć plik BTR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BTR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BTR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BTR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BTR

Inne problemy z plikiem BTR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BTR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BTR:

  • plik BTR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BTR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BTR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik