• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BTO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BTO. Jeżeli chcesz otworzyć plik BTO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BTO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bryce Tree Format DAZ Productions

Co to jest plik BTO?

Obiekt 3D używany przez program Bryce, program służący do modelowania 3D i tworzenia scen. Zawiera model 3D drzewa, który można dodać do większej sceny. Używane do generowania krajobrazów o określonych typach drzew, takich jak drzewa sosnowe, brzoza lub klony.

Instalacja Bryce zawiera kilka plików BTO z katalogu / Presets / Trees /.

Jak otworzyć plik BTO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BTO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BTO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BTO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BTO

Inne problemy z plikiem BTO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BTO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BTO:

  • plik BTO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BTO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BTO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik