• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BTIF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BTIF. Jeżeli chcesz otworzyć plik BTIF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BTIF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NationsBank Check Image Format Bank of America

Co to jest plik BTIF?

Sprawdź format obrazu używany przez NationsBank, który zawiera skompresowane dane obrazu i tekst ASCII. Zawiera informacje, które opisują datę wystawienia czeku, datę zapłaty oraz kwotę każdej z nich w pliku.

Pliki BTIF także używają rozszerzenia .BTF.

Jak otworzyć plik BTIF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BTIF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BTIF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BTIF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BTIF

Inne problemy z plikiem BTIF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BTIF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BTIF:

  • plik BTIF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BTIF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BTIF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik