• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BTI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BTI. Jeżeli chcesz otworzyć plik BTI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BTI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo Texture Format Nintendo

Co to jest plik BTI?

Plik tekstur używany przez gry Nintendo GameCube, Wii i Nintendo DS, takie jak gry Zelda i Mario. Czasami zmienia się modding społeczności, aby zmienić wygląd znaków wirtualnych lub środowiska.

Format obrazu BTI jest podobny do formatów grafiki w formacie .BREFT, .TEX0 i .TPL w formacie Wii. Możesz konwertować pliki BTI do tych formatów wraz z formatem .PNG przy użyciu WiMMS SZS Tools.

Jak otworzyć plik BTI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BTI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BTI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BTI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BTI

Inne problemy z plikiem BTI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BTI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BTI:

  • plik BTI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BTI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BTI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik