• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BTF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BTF. Jeżeli chcesz otworzyć plik BTF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BTF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NationsBank Check Images Bank of America

Co to jest plik BTF?

Zawiera obrazy sprawdzające i tekst ASCII. Dane obrazu można kompresować przy użyciu kompresji G4, JPEG, ABIC lub IOCA / ABIC. Tekst opisuje datę wydania, datę zapłaty, kwotę, itp. Dla każdego sprawdzenia w pliku.

NationsBank stał się Bank of America w 1998 roku.

Jak otworzyć plik BTF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BTF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BTF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BTF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BTF

Inne problemy z plikiem BTF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BTF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BTF:

  • plik BTF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BTF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BTF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik