• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BT. Jeżeli chcesz otworzyć plik BT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VTBuilder Binary Terrain Format Ben Discoe

Co to jest plik BT?

Plik GIS utworzony w formacie Binary Terrain (BT), binarnym formacie plików służącym do przechowywania sieci elewacyjnych. Utworzono w ramach projektu Virtual Terrain Project i zaprojektowano prosty, kompaktowy format magazynu elewacji elewacji. Używane do wyświetlania map topograficznych.

Jak otworzyć plik BT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BT

Inne problemy z plikiem BT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BT:

  • plik BT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik