• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BSDL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BSDL. Jeżeli chcesz otworzyć plik BSDL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BSDL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Boundary Scan Description Language Format IEEE

Co to jest plik BSDL?

Plik specyfikacji elektroniki zapisany w formacie BSDL (Boundary Scan Description Language), podzbioru języka VHDL i standardzie IEEE. Opisuje szpilki i rejestry układu scalonego (IC). Służy do testowania elektroniki zgodnej z JTAG.

Często producenci sprzętu elektronicznego dostarczają własne pliki BSDL, dzięki czemu klienci mogą testować układy scalone z projektami elektroniki.

Pliki BSDL używają zwykłego tekstu.

Jak otworzyć plik BSDL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BSDL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BSDL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BSDL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BSDL

Inne problemy z plikiem BSDL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BSDL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BSDL:

  • plik BSDL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BSDL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BSDL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik