• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BSA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BSA. Jeżeli chcesz otworzyć plik BSA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BSA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bethesda Softworks Archive Format Bethesda Softworks

Co to jest plik BSA?

Skompresowane archiwum danych gier używane przez gry wideo Bethesda Softworks. Zawiera modele 3d, tekstury, dźwięki i inne dane, do których odwołuje się każda gra.

Pliki BSA nie mają być zmieniane, ale mogą być "modded" w celu zmiany rozgrywki. Istnieją różne programy do rozpakowywania i modyfikowania plików BSA.

Jak otworzyć plik BSA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BSA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BSA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BSA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BSA

Inne problemy z plikiem BSA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BSA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BSA:

  • plik BSA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BSA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BSA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik