• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BS4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BS4. Jeżeli chcesz otworzyć plik BS4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BS4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mikogo Session Video Recording Format BeamYourScreen

Co to jest plik BS4?

Plik wideo stworzony przez firmę Mikogo, wielojęzyczne narzędzie udostępniania pulpitu używane do organizacji konferencji internetowych, zdalnej obsługi i innych spotkań online. Zawiera dane wideo zapisane na udostępnionym ekranie podczas sesji online.

Pliki BS4 są używane do przechowywania historii sesji, a także do tworzenia pokazów. Mogą być odtwarzane w programie narzędziowym Mikogo Session Player.

Pliki BS4 nie zawierają danych audio i nie mogą być eksportowane do innych formatów wideo w Mikogo.

Jak otworzyć plik BS4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BS4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BS4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BS4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BS4

Inne problemy z plikiem BS4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BS4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BS4:

  • plik BS4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BS4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BS4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik