• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BS2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BS2. Jeżeli chcesz otworzyć plik BS2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BS2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BASIC Stamp 2 Code Format Parallax

Co to jest plik BS2?

Kod programu dla modułu Parallax BASIC Stamp lub mikrokontrolera. Często używane do edukacyjnych projektów programowania sprzętu. Zapisany w formacie tekstowym, który można otworzyć w edytorze tekstowym.

Podstawowy edytor znaczników dla systemu Windows został opracowany i obsługiwany przez program Parallax, a redaktorzy systemów Mac i Linux są opracowywani przez osoby trzecie.

Jak otworzyć plik BS2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BS2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BS2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BS2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BS2

Inne problemy z plikiem BS2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BS2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BS2:

  • plik BS2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BS2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BS2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik