• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BRX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BRX. Jeżeli chcesz otworzyć plik BRX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BRX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BREW MP Application Resource Format Qualcomm

Co to jest plik BRX?

Nieaktualny plik zasobów aplikacji używany przez starsze programy do projektowania aplikacji mobilnych BREW 3.X i 4.X. Zawiera opis aktywów używanych przez aplikację. Zastąpiony nowszym formatem .CAR.

Brew MP SDK zastąpiono BREW jako najnowszy zestaw narzędzi dla platformy mobilnej Brew. Zestaw Brew MP SDK zawiera autonomiczne programy oraz wtyczki dla Eclipse, Microsoft Visual Studio i Adobe Flash.

Pliki BRX można aktualizować do formatu CAR przy użyciu pakietu Brew MP SDK.

Jak otworzyć plik BRX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BRX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BRX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BRX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BRX

Inne problemy z plikiem BRX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BRX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BRX:

  • plik BRX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BRX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BRX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik