• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BRSTM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BRSTM. Jeżeli chcesz otworzyć plik BRSTM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BRSTM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Audio Format N/A

Co to jest plik BRSTM?

Plik audio używany przez niektóre gry Nintendo Wii. Może oszczędzić efekt dźwiękowy lub muzykę w tle, która jest zapętlona podczas rozgrywki. Czasami kopiowane z karty pamięci Wii i konwertowane na bardziej popularne formaty audio.

Pliki BRSTM można otwierać na komputerze za pomocą programu BrawlBox, które można także konwertować na pliki .WAV. Pliki BRSTM można także tworzyć z plików WAV, .MP3, .OGG lub .FLAC przy użyciu narzędzia Brawl Custom Song Maker.

Jak otworzyć plik BRSTM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BRSTM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BRSTM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BRSTM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BRSTM

Inne problemy z plikiem BRSTM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BRSTM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BRSTM:

  • plik BRSTM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BRSTM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BRSTM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik