• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BROWSER

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BROWSER. Jeżeli chcesz otworzyć plik BROWSER, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BROWSER

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ASP.NET Browser Definition Format Microsoft

Co to jest plik BROWSER?

Plik plików używany przez aplikacje WWW ASP.NET. Zawiera definicje poszczególnych przeglądarek sieci Web, w tym typu przeglądarki i możliwości. Używany przez program ASP.NET do określania typu przeglądarki, a także do wyświetlania różnych treści strony sieci Web w zależności od wykrytej przeglądarki internetowej.

Jak otworzyć plik BROWSER?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BROWSER jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BROWSER z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BROWSER którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BROWSER

Inne problemy z plikiem BROWSER

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BROWSER nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BROWSER:

  • plik BROWSER którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BROWSER z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BROWSER nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik