• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BRLYT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BRLYT. Jeżeli chcesz otworzyć plik BRLYT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BRLYT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo Wii Texture Settings Format N/A

Co to jest plik BRLYT?

Plik używany przez niektóre gry Nintendo Wii. Definiuje tekstury i listy materiałowe często używane do grafiki menu w grze i animacji. Mogą być edytowane przy użyciu Benzina, programu homebrew.

Jak otworzyć plik BRLYT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BRLYT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BRLYT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BRLYT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BRLYT

Inne problemy z plikiem BRLYT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BRLYT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BRLYT:

  • plik BRLYT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BRLYT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BRLYT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik