• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BRD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BRD. Jeżeli chcesz otworzyć plik BRD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BRD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EAGLE Circuit Board Format CadSoft

Co to jest plik BRD?

Plik BRD to plik CAD utworzony przez EAGLE, aplikację służącą do schematycznego przechwytywania i projektowania płytek drukowanych. Jest tworzony za pomocą Edytora układu EAGLE i wykorzystywany do tworzenia szablonów projektowych dla obwodów. Pliki BRD można zapisywać w formacie danych wiertarskich Gerber, które mogą być wykorzystywane przez programy CAM (wspomagane komputerowo).

Autodesk EAGLE był dawniej znany jako Cadelloft EAGLE. Oprogramowanie zostało przejęte przez firmę Autodesk w 2016 roku. EAGLE jest skrótem od "Łatwo wpływającego edytora graficznego układu graficznego".

Jak otworzyć plik BRD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BRD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BRD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BRD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BRD

Inne problemy z plikiem BRD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BRD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BRD:

  • plik BRD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BRD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BRD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik