• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BPZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BPZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik BPZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BPZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Easy Blue Print Library Easy Blue Print

Co to jest plik BPZ?

Kolekcja przedmiotów lub "symboli" używanych przez firmę Easy Blue Print, plan wystroju podłogi. Zawiera zestaw powiązanych obrazów, które można załadować do programu.

Możesz importować i eksportować niestandardowe biblioteki symboli w programie Easy Blue Print, wybierając kartę Symbole i schody w wstążce. Aby utworzyć plik BPZ, kliknij przycisk Nowa biblioteka. Następnie można kliknąć przycisk Nowy symbol, aby dodać symbole do nowej biblioteki. Aby załadować istniejącą bibliotekę symboli, kliknij przycisk Importuj i wybierz plik BPZ.

Planowanie pożarowe i awaryjne.Bpz - zawiera standardowe obrazy plików i awaryjne.

Pokój dzienny - Dodatki.Bpz - zawiera wentylatory, głośniki i inne obiekty w salonie.

Restauracja.Bpz - zawiera stoły, krzesła i inne wspólne przedmioty restauracji.

Arrows.Bpz - zawiera strzałki i inne różne symbole.

Jak otworzyć plik BPZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BPZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BPZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BPZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BPZ

Inne problemy z plikiem BPZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BPZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BPZ:

  • plik BPZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BPZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BPZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik