• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BPDX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BPDX. Jeżeli chcesz otworzyć plik BPDX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BPDX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Acrobat Catalog Batch PDX Format Adobe Systems

Co to jest plik BPDX?

Plik używany przez program Adobe Acrobat .PDF do tworzenia dokumentów. Zapisuje listę plików indeksu Acrobat (.PDX), flag opcjonalnych i harmonogramu odbudowy, usunięcia lub aktualizacji indeksu. Umożliwia aktualizację plików PDX w partii.

Aktualizacje BPDX mogą być uruchamiane przy użyciu dowolnego oprogramowania szeregującego, takiego jak harmonogram Windows. Wywołując plik Acrobat.Exe z plikiem BPDX jako argument, program Acrobat zaktualizuje pliki indeksu PDX.

Pliki BPDX są zapisywane w formacie zwykłego tekstu. Plik przykładowy może zawierać treści podobne do następujących:

"C: PDXsindex.Pdx" / przebudowa

Jak otworzyć plik BPDX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BPDX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BPDX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BPDX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BPDX

Inne problemy z plikiem BPDX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BPDX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BPDX:

  • plik BPDX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BPDX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BPDX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik