• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BPB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BPB. Jeżeli chcesz otworzyć plik BPB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BPB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PowerDesigner Business Process Backup Format Sybase

Co to jest plik BPB?

Kopię zapasową pliku modelu procesu biznesowego (.BPM) utworzonego przy użyciu narzędzia Sybase PowerDesigner. Zapisany automatycznie z modelem lub wieloma modelami raportu. Może być użyty do przywrócenia modelu procesu, jeśli nie można użyć oryginalnego pliku.

Jak otworzyć plik BPB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BPB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BPB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BPB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BPB

Inne problemy z plikiem BPB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BPB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BPB:

  • plik BPB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BPB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BPB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik