• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BOX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BOX. Jeżeli chcesz otworzyć plik BOX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BOX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FoxMail E-mail Box N/A

Co to jest plik BOX?

Format skrzynki pocztowej używany przez różne programy poczty e-mail. Przechowuje kolekcje wiadomości e-mail, które można otwierać indywidualnie. Zastępowane przez pliki .MBOX i .DBX w nowszych programach poczty e-mail.

Jak otworzyć plik BOX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BOX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BOX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BOX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BOX

Inne problemy z plikiem BOX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BOX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BOX:

  • plik BOX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BOX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BOX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik