• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BOOTSKIN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BOOTSKIN. Jeżeli chcesz otworzyć plik BOOTSKIN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BOOTSKIN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Boot Skin Stardock

Co to jest plik BOOTSKIN?

Obraz rastrowy używany do uruchomienia systemu Windows. Wyświetlane po uruchomieniu komputera. Można przeglądać i modyfikować za pomocą programu narzędziowego Stardock's BootSkin.

BootScreenView może być używany do konwertowania plików BOOTSKIN na pliki .TBS.

Jak otworzyć plik BOOTSKIN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BOOTSKIN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BOOTSKIN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BOOTSKIN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BOOTSKIN

Inne problemy z plikiem BOOTSKIN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BOOTSKIN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BOOTSKIN:

  • plik BOOTSKIN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BOOTSKIN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BOOTSKIN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik