• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BOK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BOK. Jeżeli chcesz otworzyć plik BOK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BOK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TestGen Test Bank Format Pearson Education

Co to jest plik BOK?

Skompresowana "książka" pytań do tworzenia testów z TestGen. Wykorzystywane przez nauczycieli i innych instruktorów edukacyjnych. Często umieszczane na płytach CD dołączonych do podręczników publikowanych przez firmę Pearson Education. Można też pobrać z internetu.

Jak otworzyć plik BOK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BOK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BOK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BOK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BOK

Inne problemy z plikiem BOK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BOK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BOK:

  • plik BOK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BOK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BOK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik