• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BNZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BNZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik BNZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BNZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bingo Maker Bingo Template Or Bingo List Update Format The Bingo Maker Team

Co to jest plik BNZ?

Plik szablonów karty bingo używany przez program Bingo Maker - aplikację używaną do drukowania niestandardowych kart bingo. Zawiera kilka szablonów planszy bingo, w tym wielkość każdego z planszy, słowa i inne ustawienia, takie jak czcionka, siatka kart i ustawienia kolorów.

Pliki BNZ są używane jako punkt wyjścia do tworzenia niestandardowych kart bingo, które są przechowywane w plikach .BNG. Kilka domyślnych szablonów karty bingo jest przechowywanych w pliku DefaultTemplates.Blz, który znajduje się w katalogu instalacyjnym programu Bingo Maker.

Jak otworzyć plik BNZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BNZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BNZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BNZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BNZ

Inne problemy z plikiem BNZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BNZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BNZ:

  • plik BNZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BNZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BNZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik