• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BNP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BNP. Jeżeli chcesz otworzyć plik BNP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BNP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony HD Camera System Format Sony

Co to jest plik BNP?

Plik danych utworzony przez niektóre cyfrowe kamery firmy Sony. Przechowywany w katalogu AVF_INFO w kamerze i zawiera metadane dotyczące nagranych filmów. Służy do wyświetlania informacji o kamerze, takich jak daty i liczba nagranych filmów.

Jeśli usuniesz pliki z katalogu AVF_INFO, nagrane pliki aparatu nie będą odtwarzane prawidłowo. Można jednak przesyłać dane wideo do komputera.

Jak otworzyć plik BNP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BNP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BNP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BNP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BNP

Inne problemy z plikiem BNP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BNP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BNP:

  • plik BNP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BNP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BNP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik