• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BNG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BNG. Jeżeli chcesz otworzyć plik BNG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BNG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bingo Maker Bingo Data Template Format The Bingo Maker Team

Co to jest plik BNG?

Karta Bingo stworzona przez program Bingo Maker - program służący do tworzenia i drukowania niestandardowych kart bingo. Przechowuje płytę bingo, rozmiar (liczbę wierszy i kolumn), słowa i inne właściwości. Obsługuje niestandardowe słowa, kolory tekstu i czcionki.

Pliki BNG są używane do drukowania kart bingo w grach, takich jak urodziny, święta, prysznice dla niemowląt i prysznice.

Jak otworzyć plik BNG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BNG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BNG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BNG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BNG

Inne problemy z plikiem BNG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BNG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BNG:

  • plik BNG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BNG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BNG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik