• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BMX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BMX. Jeżeli chcesz otworzyć plik BMX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BMX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Siemens Mobile Phone Animation Format Siemens

Co to jest plik BMX?

Grafika bitmapowa używana przez niektóre telefony komórkowe firmy Siemens. Zapisuje cztery obrazy bitmapowe połączone pionowo (eG, cztery obrazy 16 x 16 pikseli w formacie 16x64). Służy do animacji czterech ramek w kolejności, w celu uzyskania prostych animacji w telefonie. Podobnie jak animowany plik .GIF, który jest również obsługiwany przez telefony komórkowe firmy Siemens.

Ponieważ pliki BMX korzystają z formatowania bitmapowego, można je otworzyć za pomocą przeglądarki BMP.

Jak otworzyć plik BMX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BMX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BMX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BMX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BMX

Inne problemy z plikiem BMX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BMX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BMX:

  • plik BMX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BMX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BMX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik