• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BML. Jeżeli chcesz otworzyć plik BML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bean Markup Language Format N/A

Co to jest plik BML?

Strona internetowa napisana w języku bean Markup Language (BML). W oparciu o skrypty bean scripting Framework (BSF), które są zbiorem klas Java, które zapewniają obsługę języka skryptowego w aplikacjach Java.

BSF pozwala na pisanie plików JSP w innych językach poza językiem Java, z dostępem do biblioteki klasy Java. Pliki BML używają BSF do przetwarzania fasoli Java w programach obsługi zdarzeń i innych osadzonych skryptach.

Jak otworzyć plik BML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BML

Inne problemy z plikiem BML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BML:

  • plik BML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik