• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BMI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BMI. Jeżeli chcesz otworzyć plik BMI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BMI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3D Studio Max Plugin Autodesk

Co to jest plik BMI?

Plugin używany przez 3ds Max, program do modelowania i animacji 3D. Przechowuje funkcję lub procedurę, która dodaje nową funkcję do oprogramowania. Czasami używane do obsługi nowych opcji importowania i eksportowania plików.

Jak otworzyć plik BMI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BMI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BMI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BMI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BMI

Inne problemy z plikiem BMI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BMI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BMI:

  • plik BMI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BMI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BMI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik