• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BMC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BMC. Jeżeli chcesz otworzyć plik BMC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BMC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Terminal Server Client Bitmap Cache Format Microsoft

Co to jest plik BMC?

Plik mapy bitowej w pamięci podręcznej utworzony przez klienta usług pulpitu zdalnego systemu Windows (RDC), wchodzącego w skład usług terminalowych systemu Windows. Przechowuje wiele bitmap, które w innym przypadku byłyby wielokrotnie wysyłane z serwera terminali do klienta.

Dzięki buforowaniu obrazów w plikach BMC program RDC zapewnia znaczny wzrost wydajności dla klientów zdalnych, szczególnie w przypadku połączeń o małej przepustowości. Pliki BMC są powszechnie dostępne w katalogu [Profile użytkownika] Local SettingsApplication DataMicrosoftTerminal Server ClientCache.

Jak otworzyć plik BMC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BMC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BMC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BMC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BMC

Inne problemy z plikiem BMC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BMC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BMC:

  • plik BMC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BMC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BMC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku BMC
BMC do JEF