• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BM3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BM3. Jeżeli chcesz otworzyć plik BM3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BM3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony Ericsson Backup Format Sony Ericsson

Co to jest plik BM3?

Plik kopii zapasowej telefonu komórkowego utworzony przez program Sony Ericsson PC Suite - program służący do synchronizowania danych mobilnych z komputerem PC. Zapisuje kontakty, wiadomości, notatki i inne dane w telefonie. Może być używany do przywrócenia stanu telefonu.

Pliki BM3 to rzeczywiście pliki .ZIP. Jednak pliki znajdujące się w pojemniku Zip są szyfrowane i nie można ich wyświetlić.

Jak otworzyć plik BM3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BM3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BM3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BM3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BM3

Inne problemy z plikiem BM3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BM3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BM3:

  • plik BM3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BM3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BM3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik