• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BM2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BM2. Jeżeli chcesz otworzyć plik BM2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BM2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Subspace/Continuum Bitmap Graphic Format N/A

Co to jest plik BM2?

Zmieniony plik .BMP wykorzystywany przez Subspace, multiplayer odgórny strzelec gra, w którym gracze kontrolują statki w kosmosie. Zawiera obraz przechowywany w standardowym formacie bitmapy systemu Windows. Służy do przechowywania grafik.

Subspace zostało zaktualizowane przez klienta Continuum, co zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed oszustwami podczas gry w sieci.

Jak otworzyć plik BM2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BM2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BM2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BM2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BM2

Inne problemy z plikiem BM2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BM2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BM2:

  • plik BM2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BM2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BM2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku BM2
BM2 do EPF