• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BLW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BLW. Jeżeli chcesz otworzyć plik BLW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BLW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Black And White Presets Format Adobe Systems

Co to jest plik BLW?

Plik ustawień używany przez Adobe Photoshop, aplikację służącą do tworzenia i edytowania grafiki rastrowej. Zawiera ustawienia kolorów umożliwiające konwersję obrazu na format czarno-biały. Zawiera procenty kolorów czerwonego, żółtego, zielonego, błękitnego, niebieskiego i purpurowego, aby uwzględnić w wynikowym obrazie, a także wartości odcieni i nasycenia.

Pliki BLW predefiniowane są powszechnie używane do konwertowania zdjęć cyfrowych na obrazy czarno-białe. Fotografowie cyfrowi korzystają dzięki filtrowaniu różnych kolorów i tworzeniu czarno-białych zdjęć.

Okno Czarno-białe okno w programie Photoshop można otworzyć, wybierając Image & rarr. Korekty & rarr. Czarno-biały .... Photoshop CS5 zawiera następujące domyślne ustawienia czarno-białe: Niebieski Filtr Ciemny Zielony Filtr Kontrast Niebieski Filtr Kontrast Czerwony Filtr Podczerwień Zapalniczka Maksymalna Czarny Maksymalna Biały Gęstość Neutralna Czerwony Filtr Żółty Filtr Pliki BLW są przechowywane w folderze / Presets / Czarno-Biały / katalog instalacji Photoshop.

Jak otworzyć plik BLW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BLW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BLW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BLW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BLW

Inne problemy z plikiem BLW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BLW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BLW:

  • plik BLW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BLW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BLW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik