• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BLOGTHIS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BLOGTHIS. Jeżeli chcesz otworzyć plik BLOGTHIS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BLOGTHIS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Writer BlogThis Data Format Microsoft

Co to jest plik BLOGTHIS?

Plik używany przez program Windows Live Writer, aplikacja do tworzenia blogów wchodząca w skład pakietu Windows Live Essentials. Zapisuje informacje o blogach, przesyłane na różne strony blogerów.

Jak otworzyć plik BLOGTHIS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BLOGTHIS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BLOGTHIS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BLOGTHIS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BLOGTHIS

Inne problemy z plikiem BLOGTHIS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BLOGTHIS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BLOGTHIS:

  • plik BLOGTHIS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BLOGTHIS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BLOGTHIS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik