• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BLOB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BLOB. Jeżeli chcesz otworzyć plik BLOB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BLOB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Steam Client Registry Format Valve

Co to jest plik BLOB?

Plik danych, na który powoływana jest Steam, program dystrybucji oprogramowania on-line. Przechowuje informacje o rejestrze użytkowników dla klienta Steam w pliku ClientRegistry.Blob, a także informacje o aktualizacji aplikacji w pliku AppUpdateStats.Blob.

Ogólne pliki "blob" są zazwyczaj zapisywane z rozszerzeniem .BLB.

Jak otworzyć plik BLOB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BLOB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BLOB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BLOB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BLOB

Inne problemy z plikiem BLOB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BLOB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BLOB:

  • plik BLOB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BLOB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BLOB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik