• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BLN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BLN. Jeżeli chcesz otworzyć plik BLN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BLN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Golden Software Blanking File Format Golden Software

Co to jest plik BLN?

Rozszerzony przecinkami plik tekstowy ASCII używany przez oprogramowanie do wizualizacji i mapowania oprogramowania Golden Software. Określa wielobok, polilinię i granice punktu. Może być użyty do "wykreślania" regionów w pliku siatki (eG, obszar skrawany na mapie konturu nie będzie pokazywał linii konturu).

Jak otworzyć plik BLN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BLN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BLN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BLN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BLN

Inne problemy z plikiem BLN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BLN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BLN:

  • plik BLN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BLN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BLN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik