• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BLI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BLI. Jeżeli chcesz otworzyć plik BLI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BLI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Thomson Speedtouch Series WLAN Router Firmware Format Thomson

Co to jest plik BLI?

Plik utworzony dla narzędzia Thomson Upgrade Tool, będącego częścią pakietu oprogramowania firmowego modemu i routerów Thomson Speedtouch Series WLAN. Zawiera aktualizacje oprogramowania układowego dla urządzeń Speedtouch, a także z aktualizowanymi wersjami, dodaje funkcje, naprawi błędy i wykonuje różne inne zadania.

Instalacja aktualizacji oprogramowania układowego modeli i routerów firmy Thomson w modelach Speedtouch serii WLAN może być przeprowadzona przy użyciu interfejsu zarządzania przez Thomson.

Thomson stał się Technicolor SA w 2010 roku.

Jak otworzyć plik BLI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BLI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BLI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BLI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BLI

Inne problemy z plikiem BLI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BLI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BLI:

  • plik BLI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BLI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BLI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik