• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BLG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BLG. Jeżeli chcesz otworzyć plik BLG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BLG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Binary Performance Log Format Microsoft

Co to jest plik BLG?

Plik BLG to plik dziennika utworzony przez narzędzia śledzenia skuteczności systemu Windows. Służy do analizy obciążenia serwerów i komputerów oraz wykrycia wąskich gardeł zasobów. Pliki BLG zawierają historię wykorzystania i efektywności zasobów komputerowych, takich jak ilość procesora, pamięci i zasobów dyskowych używanych przez różne programy.

Pliki BLG są przechowywane w zastrzeżonym formacie binarnym. Mogą być konwertowane do plików .CSV za pomocą polecenia "relog" w wierszu polecenia w systemie Windows. Można je też przeglądać w Narzędziach administracyjnych systemu Windows.

Jak otworzyć plik BLG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BLG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BLG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BLG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BLG

Inne problemy z plikiem BLG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BLG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BLG:

  • plik BLG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BLG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BLG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik