• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BLEND2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BLEND2. Jeżeli chcesz otworzyć plik BLEND2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BLEND2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Blender Document Backup Format Blender

Co to jest plik BLEND2?

Automatycznie wygenerowany plik kopii zapasowej utworzony przez Blender, otwartą aplikację do modelowania 3D. Przechowuje kopię zapasową dokumentu .BLEND z poprzedniej operacji zapisywania dwóch zapisów temu. Zawiera zapisaną wersję przed plikiem kopii zapasowej .BLEND1, która jest natychmiastową kopią zapasową dokumentu BLEND.

Blender utworzy tyle kopii zapasowych dokumentu BLEND, jak określono w preferencjach aplikacji użytkownika. Dlatego możesz zobaczyć ".Blend1," ".Blend2," ".Blend3" itd. Pliki obok Twojego bieżącego pliku ".Blend" tyle razy, ile używasz operacji zapisywania aplikacji.

Aby przywrócić plik BLEND2 do dokumentu Blendera, zmień nazwę rozszerzenia pliku z ".Blend2" na ".Blend" i otwórz go normalnie.

Jak otworzyć plik BLEND2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BLEND2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BLEND2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BLEND2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BLEND2

Inne problemy z plikiem BLEND2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BLEND2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BLEND2:

  • plik BLEND2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BLEND2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BLEND2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik